ایران، میزبان سه رویداد معتبر بین المللی تکواندو در سال 2021

به گزارش وبلاگ سفر و گردشگری، جلسه شورای اجرایی اتحادیه تکواندو آسیا به صورت آنلاین امروز (دوشنبه - 30 تیرماه) برگزار گردید و فدراسیون تکواندو ایران پیروز شد جواز میزبانی سه رویداد بین المللی را در سال 2021 کسب کند.

ایران، میزبان سه رویداد معتبر بین المللی تکواندو در سال 2021

به گزارش وبلاگ سفر و گردشگری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، جلسه شورای اجرایی اتحادیه تکواندو آسیا با حضور کی سوک لی رئیس و سیدمحمد پولادگر نایب رئیس اتحادیه تکواندو آسیا و سایر اعضاء ظهر امروز (دوشنبه - 30 تیرماه) به صورت آنلاین برگزار گردید.

در این جلسه فدراسیون تکواندو ایران پیروز شد جواز میزبانی پنجمین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی در آسیا (G2)، چهارمین دوره رقابت های آزاد آسیایی (G1) و یازدهمین جام باشگاه های آسیا (G1) در سال 2021 را بدست آورد.

ایران در سال 2019 میزبانی سه رویداد جام ریاست فدراسیون جهانی، جام باشگاه های آسیا و جام فجر را برعهده داشت و در سال 2020 نیز قرار است سومین مسابقات آزاد آسیایی (G1) و دهمین دوره رقابت های تکواندو جام باشگاه های آسیا (G1) را میزبانی کند که با شیوع ویروس کرونا در حال حاضر این رقابت ها به تعویق افتاده است.

لازم به ذکر است؛ برای رقابت هایی با امتیاز G2 به نفرات اول تا سوم به ترتیب 20، 12 و 7.20 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک تعلق می گیرد و در مسابقات G1 نیز 10، 6 و 3.6 امتیاز به ورزشکار اختصاص پیدا می نماید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ایران، میزبان سه رویداد معتبر بین المللی تکواندو در سال 2021" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایران، میزبان سه رویداد معتبر بین المللی تکواندو در سال 2021"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید