بازدید 35 هزار نفر از نمایشگاه سراسری صنایع دستی کرمان

به گزارش وبلاگ سفر و گردشگری، معاون صنایع دستی استان کرمان با اشاره به اینکه از یازدهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی کرمان 35 هزار نفر بازدید کردند، گفت: در این نمایشگاه بیش از یک میلیارد و 120 میلیون تومان انواع اقلام صنایع دستی به فروش رسید.

بازدید 35 هزار نفر از نمایشگاه سراسری صنایع دستی کرمان

به گزارش وبلاگ سفر و گردشگری به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کرمان، حمیدرضا تورانی معاون صنایع دستی استان با بیان اینکه در یازدهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی کرمان 160 غرفه به صنایع دستی و 15 غرفه به گردشگری اختصاص داشت، اظهارکرد: در این نمایشگاه صنعتگران استان کرمان در قالب 90 غرفه به معرفی صنایع دستی این استان پرداختند.

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان، با تاکید بر اینکه 60 رشته صنایع دستی در یازدهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی کرمان عرضه و شناسانده شد، توضیح داد: بیش ترین فروش مربوط به غرفه های البسه محلی، زیورآلات، سفال، حصیر و فیروزه کوبی و کم فروش ترین به غرفه گلیم شیریکی پیچ اختصاص اشت.

تورانی با اشاره به اینکه از نمایشگاه مذکور 35 هزار نفر در مدت زمان 5 روز بازدید کردند، اضافه نمود: در این نمایشگاه به شکل ویژه رشته های احیا شده شامل شال بافی، کار بافی و گیوه بافی معرفی گردید.

یازدهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی استان کرمان 25لغایت 29 بهمن ماه سالجاری در محل سایت شرکت نمایشگاه های جنوبشرق کرمان با حضور صنعتگران و هنرمندان 31 استان کشور برگزار گردید.

منبع: میراث آریا

به "بازدید 35 هزار نفر از نمایشگاه سراسری صنایع دستی کرمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید 35 هزار نفر از نمایشگاه سراسری صنایع دستی کرمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید