ترامپ: موارد بیشتری از کرونا در آمریکا احتمال دارد

به گزارش وبلاگ سفر و گردشگری، رئیس جمهور آمریکا شامگاه شنبه در کنفرانس خبری با اشاره به مرگ یکی از مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور گفت که موارد بیشتری از کرونا در آمریکا احتمال دارد.

ترامپ: موارد بیشتری از کرونا در آمریکا احتمال دارد

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ سفر و گردشگری، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا شامگاه شنبه در کنفرانس خبری با اشاره به امضای توافق صلح با طالبان گفت که به ملت افغانستان درباره توافقی که امروز با طالبان امضا شد تبریک می گویم.

وی اضافه نمود: توافق امروز با طالبان به سال های متمادی جنگ در افغانستان سرانجام خواهد داد و زمینه صلح در این کشور را فراهم می نماید.

رئیس جمهور آمریکا اضافه نمود: همه طرف ها از جنگ در افغانستان خسته شدند و ما توانستیم بر تروریسم در افغانستان پیروز شویم و زمان بازگشت نیروهایمان فرا رسیده است.

ترامپ اضافه نمود: ما می خواستیم صلح گردد، طالبان هم به دنبال صلح بود و رئیس جمهور اشرف غنی هم در این زمینه نقش زیادی داشت.

وی گفت: آمریکا برای دنیا کارهای زیادی نموده اما مورد تشکر قرار نگرفته و چیز شگفت آور برای من این است که بعضی از این توافق که باعث بازگشت نظامیانمان به وطن می گردد انتقاد می نمایند.

رئیس جمهور آمریکا در بخش دیگری از سخنانش گفت که با رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه درباره موضوعات مختلف از جمله سوریه و استقرار سامانه دفاع موشکی پاتریوت در این کشور صحبت نموده است.

ترامپ در ادامه کنفرانس خبری خود به انتشار ویروس کرونا در این کشور اشاره نمود و گفت: کرونا مورد سختی است اما پیشرفت های خوبی داشتیم. 22 بیمار مبتلا به ویروس کرونا در آمریکا داشتیم که 15 نفر از آنها بهبود یافتند و متاسفانه یک نفر فوت کرد و برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا احتمالا مرز با مکزیک بسته گردد.

وی اضافه نمود: موارد بیشتری از کرونا در آمریکا احتمال دارد اما آنها می توانند بهبود پیدا نمایند و دولت من از همان ابتدا جدی ترین اقدامات را برای جلوگیری از انتشار این ویروس در دنیا انجام داده است.

رئیس جمهور آمریکا در ادامه این کنفرانس خبری گفت: شدیدترین اقدامات را در مقابله با کرونا انجام داده ایم و هیچ دلیلی برای وحشت از کرونا وجود ندارد و در مناطقی که تاثیرات کرونا را مشاهده نموده ایم در حال کار هستیم و محدودیت هایی را در مورد مسافرت از کشورهایی که مشکلاتی با کرونا داشته اند اعمال نموده ایم.

مایک پنس معاون رئیس جمهور آمریکا نیز در این کنفرانس خبری صحبت کرد و گفت که کارگروه ویژه ای برای مقابله با کرونا تشکیل شده است.

وی اضافه نمود: هر خارجی که طی 14 روز گذشته به ایران سفر نموده باشد را اجازه ورود به آمریکا نخواهیم داد و آمریکایی ها را از سفر به بعضی مناطق در ایتالیا و کره جنوبی برحذر می داریم.

.

منبع: خبرگزاری فارس

به "ترامپ: موارد بیشتری از کرونا در آمریکا احتمال دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: موارد بیشتری از کرونا در آمریکا احتمال دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید