تقریبا تمام مسافران اتوبوس امروز از ماسک استفاده نموده اند

به گزارش وبلاگ سفر و گردشگری، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: تقریبا تمام مسافران اتوبوس امروز از ماسک استفاده نموده اند.

تقریبا تمام مسافران اتوبوس امروز از ماسک استفاده نموده اند

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ سفر و گردشگری، محمود ترفع درباره اجباری شدن استفاده از ماسک در اماکن عمومی و حمل و نقل عمومی گفت: از امروز باید نظارت و کنترل شدیدتری در پایانه ها و ایستگاه ها اعمال گردد تا همه مسافران اتوبوس ماسک داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه بر اساس دستورالعمل های ابلاغی از ورود مسافران بدون ماسک جلوگیری می گردد، اظهار کرد: با توجه به تعداد بالای ایستگاه های اتوبوس در سطح شهر، کنترل دقیق همه ایستگاه ها مقدور نیست، اما تا جایی که ممکن است با یاری عوامل اجرایی شرکت واحد و اجراییات شهرداری تهران بر استفاده شهروندان از ماسک در ناوگان اتوبوسرانی نظارت می کنیم.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، استفاده از ماسک در اتوبوس را الزامی در راستای حفظ سلامت خود شخص و سایر شهروندان دانست و گفت: جا دارد از شهروندانی که با زدن ماسک در اتوبوس و رعایت حقوق دیگر مسافران، امکان انتقال ویروس کرونا را به حداقل می رسانند، قدردانی کنیم.

ترفع خاطر نشان کرد: از امروز که زدن ماسک در اماکن عمومی به ویژه در حمل و نقل عمومی اجباری شده، 100 درصد مسافران باید ماسک بزنند و خوشبختانه این موضوع تقریباً از سوی همه مسافران رعایت شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تقریبا تمام مسافران اتوبوس امروز از ماسک استفاده نموده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقریبا تمام مسافران اتوبوس امروز از ماسک استفاده نموده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید