جلسه کالدرون با نوراللهی؛ راه شوت ها را ببند!

به گزارش وبلاگ سفر و گردشگری، چند روز بعد از شکست مقابل سپاهان، سرمربی سرخپوشان کوشش دارد تا با صحبت های اختصاصی با بازیکنان خود آنها را ریکاوری و برای دو دیدار پرفشار این هفته مقابل ماشین سازی و شهرخودرو آماده کند.

جلسه کالدرون با نوراللهی؛ راه شوت ها را ببند!

یکی از بازیکنانی که کالدرون در این فصل حساب ویژه ای روی او باز نموده احمد نوراللهی است. هافبک ملی پوش سرخپوشان بعد از مصدومیت کمال کامیابی نیا به صلاحدید سرمربی تیم در پست هافبک دفاعی به میدان رفت و البته توانست تا حدودی جای خالی کمال را در این پست پر کند.

اما نکته مهم اینجاست که نوراللهی بر خلاف کامیابی نیا بازیکنی با سبک تهاجمی است و به همین دلیل سیستم جدید پرسپولیس کمی با مشکل روبه رو شده است. پرسپولیس تا این مقطع 3گل دریافت نموده که به جز گل دوم سپاهان که با اشتباه محرز بیرانوند به ثمر رسید دو گل دیگر از شوت راه دور زده شده است.

سرمربی آرژانتینی پرسپولیس اعتقاد دارد روی این دو گل نوراللهی با توجه به نوع مسئولیتی که در زمین دارد باید عکس العمل بهتری نشان می داد و کلا نباید به راحتی اجازه شوتزنی به بازیکنان حریف بدهد. کالدرون به همین دلیل در صحبت های خصوصی با این بازیکن از او خواست تا در بازی های آینده و به خصوص در دو بازی بعدی سرخپوشان با توان بیشتری بازی کند و دیگر به این سادگی اجازه شوتزنی به بازیکنان حریف ندهد.

منبع: همشهری آنلاین

به "جلسه کالدرون با نوراللهی؛ راه شوت ها را ببند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلسه کالدرون با نوراللهی؛ راه شوت ها را ببند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید