رشد قابل توجه هواوی در آمارهای سال 2019

به گزارش وبلاگ سفر و گردشگری، فروش 240 میلیون دستگاه گوشی موبایل در سال 2019، رتبه دوم در جدول بزرگترین تولیدکنندگان گوشی در دنیا را برای هواوی تثبیت کرد و به ثبت رکورد اقتصادی جدیدی برای این شرکت منجر شد.

رشد قابل توجه هواوی در آمارهای سال 2019

شرکت هواوی با عرضه ده ها مدل گوشی در دسته بندی های گوناگون، پیروز شد بخش بزرگی از بازار گوشی های موبایل در سال 2019 را به دست بیاورد. این کمپانی از جمله معدود سازندگان گوشی های هوشمند در دنیا محسوب می گردد که سال اقتصادی خوبی را گذرانده است. هوآوی در سال 2019 بیش از 240 میلیون دستگاه گوشی هوشمند را در بازارهای دنیای به فروش رسانده و گزارش ها نشان می دهد که با وجود محدودیت های اعمال شده و توسط آمریکا، این شرکت به رشد خود در بازارهای دنیای ادامه داده و در سال 2019 رکورد جدیدی را ثبت نموده است.

با فروش بیش از 240 میلیون دستگاه گوشی موبایل، هوآوی با پشت سر گذاشتن اپل در صندلی دومین تولیدکننده بزرگ گوشی های هوشمند در دنیا قرار گرفته است. آمارها از رشد 20 درصدی فروش این شرکت نسبت به سال 2018 خبر می دهند. تا ماه اکتبر سال 2019، هوآوی پیروز به فروش بیش از 200 میلیون دستگاه گوشی هوشمند شده بود.

با توجه به گزارش Canalys Huawei از سه ماهه سوم سال 2019، هوآوی حدود 40 درصد از کل بازار گوشی های هوشمند چینی را به نام خود ثبت نموده است. پیش بینی های اولیه نشان می داد رشد سالانه فروش هوآوی حدود 12 درصد باشد؛ اما این شرکت پیروز به ثبت رشد 20 درصدی در سال 2019 شد.

به دنبال افزایش سهم هوآوی از بازار گوشی های هوشمند، شاهد گردش اقتصادی گسترده این شرکت بودیم. رشد اقتصادی این کمپانی حاکی از رشد 18 درصدی نسبت به سال 2018 است؛ با وجود این رشد، درآمد سالانه هوآوی به 121.72 میلیارد دلار رسیده که یک رکورد محسوب می گردد.

هوآوی به تازگی محصولات جدیدی را به سبد کالای خود افزوده است؛ از سری جدید لپ تاپ ها تا تلویزیون، گوشی های هوشمند جدید، گجت های پوشیدنی و… . در نتیجه می توان انتظار داشت حرکت رو به رشد این شرکت همچنان ادامه داشته باشد.

منبع: دیجیکالا مگ

به "رشد قابل توجه هواوی در آمارهای سال 2019" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشد قابل توجه هواوی در آمارهای سال 2019"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید