سپاهان مدعی قهرمانی است

به گزارش وبلاگ سفر و گردشگری، خبرنگاران/اصفهان مربی تیم فولاد خوزستان گفت: سپاهان مدعی قهرمانی است و امیدوارم فردا بازی خوبی ببینیم و هر کسی که استحقاق داشت پیروز گردد.

سپاهان مدعی قهرمانی است

مهدی هاشمی نسب عصر امروز (پنجشنبه-10 بهمن) در جمع وبلاگ سفر و گردشگری، اظهار کرد: شرایط تیم خوب است و نسبت به تیم نیم فصل اول دو بازیکن به ما اضافه شد. با اینکه بازی ما برابر استقلال تعویق افتاد، اما در شرایط بازی و آماده هستیم.

وی در مورد غیبت نکونام در کنفرانس خبری، گفت: جلسه فنی تیم ساعت 17 بود و با توجه به این موضوع نتوانستند در کنفرانس شرکت نمایند.

به گزارش وبلاگ سفر و گردشگری، مربی تیم فولاد خوزستان در مورد محرومیت احمدزاده، اظهار کرد: این موضوع در حیطه مسئولیت من نیست و مدیریت و سرپرست باشگاه باید در این خصوص جوابگو باشند.

وی در مورد محرومان و مصدومان تیم فوتبال فولاد خوزستان، گفت: قاسمی نژاد مصدوم و آبشک محروم هستند؛ ایوب والی به دلیل سرماخوردگی با صلاح دید دکتر تمرین نکرد، اما برای بازی آماده است.

هاشمی نسب در خاتمه اظهار کرد: سپاهان مدعی قهرمانی است و امیدوارم فردا بازی خوبی ببینیم و هر تیم که استحقاق داشت، پیروز گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سپاهان مدعی قهرمانی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سپاهان مدعی قهرمانی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید