شوک دوم به فوتبال ملی؛ ایران - بحرین در زمین بی طرف

به گزارش وبلاگ سفر و گردشگری، یک رسانه بحرینی خاطرنشان کرد بازی تیم های ملی فوتبال ایران و بحرین در چارچوب انتخابی جام جهانی 2022 در زمین بی طرف برگزار خواهد شد.

شوک دوم به فوتبال ملی؛ ایران - بحرین در زمین بی طرف

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ سفر و گردشگری، تیم ملی فوتبال بحرین با توجه به انتقال بازی های بین المللی باشگاه های ایرانی به زمین بی طرف که از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) اعمال شده می تواند در کنار تیم های ملی هنگ کنگ و عراق از این فرصت استفاده نموده و بازی های خود با ایران را در کشور دیگری برگزار کند.

روزنامه اخبار الخلیج بحرین نوشت: بحرین در چارچوب مرحله انتخابی جام جهانی 2022 چهارم ژوئن (15 خرداد 99) باید در تهران به مصاف تیم ملی فوتبال ایران برود. با این وجود اگر تصمیم نهایی کمیته رقابت های AFC انتقال بازی های خانگی تیم های ایرانی به زمین بی طرف باشد بازی ایران و بحرین نیز به طور طبیعی به جای تهران در کشور دیگری برگزار خواهد شد.

در جدول رده بندی گروه C انتخابی جام جهانی 2022 در قاره آسیا تیم های ملی عراق (11 امتیاز)، بحرین (9 امتیاز)، ایران (6 امتیاز)، هنگ کنگ (5 امتیاز) و کامبوج (یک امتیاز) رتبه های اول تا پنجم را در اختیار دارند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "شوک دوم به فوتبال ملی؛ ایران - بحرین در زمین بی طرف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شوک دوم به فوتبال ملی؛ ایران - بحرین در زمین بی طرف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید