عواملی مشکوک با حمله به نفتکش ایرانی همت خود را برای یک تنش به کار گرفته اند

به گزارش وبلاگ سفر و گردشگری، علی ربیعی سخنگوی دولت گفت: حمله به نفتکش ایرانی در دریای سرخ از اقدامات شرارت باری است که به نظر می رسد عواملی مشکوک در پس آن، یکبار دیگر همت خود را برای تنش دیگری گرفته اند.

عواملی مشکوک با حمله به نفتکش ایرانی همت خود را برای یک تنش به کار گرفته اند

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ سفر و گردشگری، سخنگوی دولت در یادداشتی نوشت: حمله به نفتکش ایرانی در دریای سرخ از اقدامات شرارت باری است که به نظر می رسد عواملی مشکوک در پس آن، یکبار دیگر همت خود را برای تنش دیگری گرفته اند.

در دورانی که منطقه ما بیش از هر زمان دیگری به آرامش و صلح برای ترمیم زخم برادرکشی های طولانی نیاز دارد، هستند افراد، گروه ها و دولت هایی که بقای آن ها وابسته به تجاوز به دیگران، منتفع شدن از جنگ است که کوچکترین روزنه های آشتی و صلح را برنمی تابند و از چنگ زدن به هر فرصتی برای تشدید ویرانی دریغ نمی ورزند. آخرین این اقدامات شرارت بار، حمله به نفتکش ایرانی در دریای سرخ بود که به نظر می رسد عواملی مشکوک در پس آن، یکبار دیگر همت خود را برای یک تنش دیگر به کار گرفته اند.

با آگاهی از این مسأله، جمهوری اسلامی ایران با پرهیز از شتابزدگی، به دقت در حال آنالیز ماجرا و کشف واقعیت های آن است. بدون تردید، پاسخ متناسب برای طراحان این حمله بزدلانه اتخاذ خواهد شد، اما تا روشن شدن همه ابعاد این توطئه، منتظر خواهیم ماند.

سؤال اینجاست که آیا آن هایی که بدون هیچ مدرک معتبری ایران را عجولانه متهم به اخلال در کشتیرانی آزاد در خلیج فارس و دست داشتن در حمله به تأسیسات آرامکو کردند، امروز حاضرند که یکبار دیگر از اصول آزادی کشتیرانی در آب های بین المللی دفاع نمایند و اینگونه حملات به کشتی ایرانی را محکوم نمایند؟

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "عواملی مشکوک با حمله به نفتکش ایرانی همت خود را برای یک تنش به کار گرفته اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عواملی مشکوک با حمله به نفتکش ایرانی همت خود را برای یک تنش به کار گرفته اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید