مربی تراکتور: در هفته ای که فوتبال ایران شاهد استعفا و بی احترامی بود ما آرامش داشتیم، فینال فردا جشن خاتمه فصل است

به گزارش وبلاگ سفر و گردشگری، مصطفی صداقت مربی تیم فوتبال تراکتور تبریز گفت: در هفته ای که فوتبال ایران شاهد استعفا و بی احترامی بود، ما هفته آرامی را سپری کردیم.

مربی تراکتور: در هفته ای که فوتبال ایران شاهد استعفا و بی احترامی بود ما آرامش داشتیم، فینال فردا جشن خاتمه فصل است

به گزارش وبلاگ سفر و گردشگری، مصطفی صداقت در نشست خبری پیش از ملاقات تیم فوتبال تراکتور مقابل استقلال در فینال جام حذفی فوتبال گفت: باید بازی فینال را به عنوان جشن پایانی داستان فوتبالی فصل 99-98 تعبیر کنیم. خیلی از مربیان و بازیکنان دوست داشتند در مشهد و استادیوم زیبای امام رضا (ع) حضور داشتند و در جشن شرکت می کردند. تراکتور این شانس را دارد که براساس لیاقتش اینجا حضور داشته باشد، از نامش دفاع کند و سربلند از زمین خارج گردد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا کادر فنی تیم تراکتور و ساکت الهامی فشار زیادی را بابت فینال جام حذفی تحمل می نمایند یا نه، گفت: اصلاً. برخلاف فوتبال ایران که هفته پرتنشی پر از استعفا و بی احترامی را سپری کرد، اما ما در تبریز هفته آرامی را پشت سر گذاشتیم که به لطف زنوزی و سهرابی بود. ما هفته خوبی را داشتیم و برنامه های الهامی پیاده شد. یک جلسه ناهار با زنوزی داشتیم که خیلی محبت آمیز بود و ایشان با نهایت احترام در خصوص ارکان تیم صحبت کرد.

مربی تیم فوتبال تراکتور در خصوص تمهیدات این تیم در صورت کشیده شدن بازی به ضربات پنالتی توضیح داد: فکر می کنم همه از محمدرضا اخباری شناخت دارند که یکی از گلرهای خوب در زمینه پنالتی دریافت است. هیچ نگرانی از این بابت نداریم و خاطرمان جمع است.

صداقت درباره برنامه تراکتور برای خط حمله خطرناک استقلال گفت: بعد از 30 هفته از لیگ و چهار بازی جام حذفی، تیم ها از همدیگر شناخت کافی را دارند. ما تراکتور هستیم و حتماً تدابیری اندیشیده ایم و برنامه های خاص خودمان را خواهیم داشت.

وی در پاسخ به این سؤال که حواشی اخیر برای استقلال چقدر روی فرایند بازی تأثیرگذار خواهد بود، گفت: درست و حرفه ای نیست درباره استقلال صحبت کنیم. امیدوارم فردا خوب، تماشاگرپسند و در خور نام دو تیم و فینال جام حذفی بازی کنیم و تماشاگران لذت ببرند.

مربی تیم فوتبال تراکتور درباره بازی در استادیوم امام رضا (ع) یادآور شد: در کیفیت این استادیوم شکی نیست، اما چون مشهدی هستم می دانم چمن استادیوم سردسیر است و هر چقدر به سرما نزدیک شویم، کیفیت چمن بهتر می گردد. اوایل مرداد ماه بود که با تراکتور اینجا آمدیم که کیفیت زمین خراب بود. امیدواریم فردا این طور نباشد. ضمن اینکه مشهد در جوار امام رضا (ع) است و همه دوست دارند به این بهانه به مشهد بیایند. برگزاری بازی فینال در مشهد یکی از تصمیمات خوب فدراسیون بود.

صداقت در خصوص اظهارات مدیرعامل تراکتور درباره داوری ملاقات این تیم برابر استقلال گفت: مدیران در سطح مدیریت صحبت های شان را انجام می دهند. در کل دغدغه تیم ها این است که نتایج فوتبالی رقم بخورد. قطعاً این اتفاق می افتد و اگر صحبتی می گردد، بحث دغدغه است. چون فینال جام حذفی را داریم، ممکن است کوچک ترین اشتباه زحمت تیم ها را به هدر بدهد.

وی در خصوص اینکه چرا تراکتور در نقل وانتقالات فعالیتی نکرده است و شرایط رضا اسدی چه خواهد شد، گفت: پس از بازی فینال، حتماً لیست و درخواستی باشد به باشگاه داده می گردد. تمرکز ما برای بازی فرداست تا سربلند از زمین خارج شویم.

وبلاگ سفر و گردشگری همچنین سؤالاتی درباره شرایط احسان حاج صفی و رشید مظاهری پرسیدند که مدیررسانه ای تراکتور گفت که بهتر است سؤالات درباره بازی فردا باشد.

به گزارش وبلاگ سفر و گردشگری، مربی تراکتور در ابتدای اظهاراتش گفت که همزمانی نشست خبری ملاقات فینال جام حذفی و بررسی شب قبل از بازی باعث شد که آقای الهامی از حضور در این نشست عذرخواهی نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مربی تراکتور: در هفته ای که فوتبال ایران شاهد استعفا و بی احترامی بود ما آرامش داشتیم، فینال فردا جشن خاتمه فصل است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربی تراکتور: در هفته ای که فوتبال ایران شاهد استعفا و بی احترامی بود ما آرامش داشتیم، فینال فردا جشن خاتمه فصل است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید