یک کشور آماده میزبانی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان است

به گزارش وبلاگ سفر و گردشگری، دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا بر ضرورت تکمیل مسابقات لیگ قهرمانان آسیا تاکید کرد و گفت که یک کشور برای ادامه برگزاری این رقابت ها اعلام آمادگی کرده است.

یک کشور آماده میزبانی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان است

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ سفر و گردشگری، داتو ویندسور جان در گفت و گو با پایگاه خبری الریاضیه عربستان گفت: در حال بررسی انتخاب های ممکن برای تکمیل مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در فصل جاری هستیم. کمیته های مربوط در AFC تمام سناریوهای امکان پذیر برای دنبال کردن این مسابقات را بررسی می کنند. حتی احتمالات موجود در خصوص ادامه بحران کرونا تا بعد از ماه آگوست هم در نظر داریم. اولویت این است که پس از امن شدن شرایط به دنبال تکمیل مسابقات آسیایی باشیم.

دبیرکل AFC خاطرنشان کرد: نزدیک ترین سناریو این است که مسابقات در ماه آگوست به صورت متمرکز پیگیری شود. تا به امروز یک پیشنهاد برای میزبانی از بازی های هر چهارگروه به صورت متمرکز در غرب آسیا دریافت کرده ایم که نمی توانم به نام این کشور اشاره کنم.

ویندسور جان گفت: مشاوره و تبادل نظر با کشورهای حاضر در مسابقات را همچنان ادامه می دهیم و به دنبال یافتن بهترین انتخاب ها خواهیم بود تا فصل را تکمیل کنیم و البته در این موضوع به سلامتی بازیکنان و تیم های شرکت کننده توجه داریم که اولویت اصلی ماست.

وی در خصوص سرنوشت مسابقات مقدماتی جام ملت ها و جام جهانی بیان کرد: این مسابقات زیر نظر فیفا برگزار می شود و ما هم زیرمجموعه فدراسیون جهانی فوتبال هستیم، بر این اساس هر تغییراتی در برنامه آن رقابت ها توسط فیفا اعلام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "یک کشور آماده میزبانی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک کشور آماده میزبانی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید