طراحی گرافیکی و چاپ

مهمترین نکات هنگام خرید اینترنتی فرش کاشان

خرید اینترنتی فرش کاشان نسبت به شیوه سنتی خرید فرش کاشان دو مزیت عمده دارد که عبارت اند از تنوع بسیار بالای طرح و نقش و قیمت بسیار پایین تر فرش در خرید اینترنتی نسبت به خرید از فروشگاه های سطح شهر!

27 آبان 1399

ورود دستگاه تشخیص سریع کرونا به مرحله تجاری سازی

دستگاه تشخیص سریع ویروس کووید 19 (ROS) خلط با نام تجاری RDSS که به سرپرستی محمد عبدالاحد پژوهشگر دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران، طراحی و ساخته شده، مجوز فراوری را از سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کسب کرد.

22 مهر 1399

روش های استعلام غیرحضوری دفترچه های بیمه

به گزارش خبرنگاران، علی اکبر ربیع زاده ، درباره استعلام غیرحضوری دفترچه های بیمه درمان توضیحاتی ارائه و اظهار کرد: بیش از 97 میلیون مراجعه به شعب بیمه ای طی سال داریم که از این بین یکی از پرمراجعه ترین سرویس های ما مربوط به دفترچه بیمه درمان است؛ تامین...

27 شهریور 1399

دست کوتاه بچه ها ایرانی از شاهنامه

باید برای بچه ها با استفاده از شاهنامه، کارهای رایانه ای و پویانمایی تولید کرد؛ کتاب گویا ساخت؛ فیلم ساخت و نمایشنامه نوشت که اثر وضعی داشته باشد. بازنویسی که فراوان هست و اصلا بازنویسی تنها، کافی نیست.

16 شهریور 1399

بازگشت 80 درصد حس بویایی در بیماران کرونایی

ایرنا/ استاد گروه گوش و حلق و بینی دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: از دست دادن حس بویایی و چشایی دو علامت بیماری ناشی از ویروس کرونا است که معمولا در بیش از 80 درصد بیماران بر می شود.

15 مرداد 1399

مزایای استفاده از چاپ لیبل سفارشی برای بازاریابی تجاری چیست؟

لیبل ها بطور گسترده ای توسط مشاغل و صنایع مورد استفاده قرار می گیرند زیرا به چاپ اطلاعات مهم کمک می کند. شما می توانید هر چیزی را بر روی لیبل اعم از نام محصول ، شماره دسته ، تاریخ تولید و غیره چاپ کنید. در بین انواع لیبل های موجود در بازار، لیبل های چاپی...

17 تیر 1399

چه کسی نخستین بار، ویروس کرونا را شناسایی کرد و حتی برای آن نامی گذاشت؟

خانواده ویروس های کرونا چیزی جدیدی نیستند و دهه هاست که شناسایی شده اند. اما از نظر بالینی و اهمیت همگانی تا بروز بیماری سارس SARS و موج جدید Covid-19 تصور می شد که تهدید چندانی برای انسان نباشند.

15 تیر 1399

5 هزار نفر در عربستان کرونا گرفتند

وزارت بهداشت عربستان از ابتلای 472 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در این کشور و افزایش تعداد کل آنها به حدود 5000 تن خبر داد.

18 خرداد 1399

هیچ دوستی به جز کوهستان؛ توضیح مصایب رابینسون کروزوئه ایران

کتاب هیچ دوستی به جز کوهستان توضیح حال یک روزنامه نگار کرد ایرانی است که قصد پناهندگی به استرالیا را دارد. داستان از حضور او در کشور اندونزی شروع می گردد و سفر پر فراز و نشیبش را به زیبایی به تصویر می کشد. بیش از نیمی از کتاب در توصیف شرایط زندگی در زندان...

4 خرداد 1399

خبرنگاران کارآگاه دهکده؛ رمانی در قالب 6 داستان کوتاه

تهران- خبرنگاران- کارآگاه دهکده نام کتابی است از ویلیام فاکنر با 6 داستان کارآگاهی و پلیسی که هرچند با هم یک رمان را تشکیل داده اند اما هر یک هویت مستقل خود را دارند.

4 اردیبهشت 1399

تمجید نشریه آمریکایی تایم از عمران خان در کنار انتقاد از ترامپ

نشریه تایم ضمن چاپ تصویر عمران خان بر روی صفحه جلد خود او را سفیر حفاظت از محیط زیست در دنیا خطاب کرد.

18 اسفند 1398

پشه ها سموم را با پای خود احساس می کنند!

بررسی جدید پژوهشگران انگلیسی نشان می دهد که مکانیسم مقاومت در برابر حشره کش ها، در پای پشه ها واقع شده است.

26 بهمن 1398

طراحی دکوراسیون حیات خلوت

در اکثر خانه های ما فضایی وجود دارد که بلا استفاده می باشد یا به عنوان انباری از آن استفاده می گردد .

14 دی 1398